Nasza Agencja Rekrutacyjna działa od 6 kwietnia 2001.

Wysłaliśmy wielu polskich kandydatów do legalnej pracy w Republice Irlandii, w Wielkiej Brytanii (Anglii, Szkocji i Irlandii Północnej) oraz Islandii w ponad 40 zawodach np. rzeźnicy, pakowacze mięsa (panie i panów), spawacze, cieśle budowlani, stolarze, kierowcy i mechanicy tirów, płytkarze, tynkarze, murarze, monterzy okien i drzwi, malarze budowlani, pracownicy biur (panie i panowie) i w wielu innych.
Wysyłamy także pracowników (panie i panów) bez stażu w zawodzie do fabryk na linie produkcyjne np. przy pakowaniu produktów spożywczych, odzieży, sprzętu RTV, AGD itp.

Pracujemy na zlecenie pracodawców zagranicznych i posiadamy wielu stałych klientów dla których prowadzimy nabór pracowników. Cieszymy się dobrą opinią, a nasi klienci zadowoleni z polskich pracowników polecają naszą solidną agencję swym znajomym dlatego po zarejestrowaniu się w naszej bazie danych można spodziewać się poważnej oferty pracy.

Aktualne oferty pracy stale pojawiają się na naszej stronie internetowej i po zarejestrowaniu się kandydata odpowiedzialny konsultant będzie w stałym kontakcie aż do znalezienia zgodnego z kwalifikacjami miejsca pracy służąc radą i pomocą np. oferując udział w spotkaniu z pracodawcą lub w kursach językowych, itd.

Od 2005 oferujemy również zatrudnienie w krajach Skandynawii (Szwecji i Norwegi) i innych krajach UE.

Codziennie otrzymujemy oferty pracy od zagranicznych kontrahentów dlatego zapraszamy do korzystania z naszej sprawdzonej przez 6 lat profesjonalnej agencji.

34-424 Szaflary
ul. Kolejowa 18A
nr kom.: 0607 044 459
e-mail: office@paliderjobs.pl